KONCAR Машина за садови PP 60BY5N - КУПИ НА РАТИ
, , ,

KONCAR Машина за садови PP 60BY5N

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 18,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Бр. на комплети: 12
Бр. на програми: 5
Температури (°C): 40-45-50-65
Електронско управување
Заштита од протекување
Енергетска класа: E
Димензии (ВхШхД): 85/60/60 см
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА