KONCAR Машина за сушење SRV 7VKP0 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

KONCAR Машина за сушење SRV 7VKP0


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 15,930ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Капацитет 7 kg
Кондензациска
Број на програми 15
Одложен старт
Енергетска класа B
Број на програми 15
Гаранција 3 години
Бесплатна Достава

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X