Конвектор Koncar EKG 2500 - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Конвектор Koncar EKG 2500

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 4,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии (ШxВxД): 900x450x105mm (без ногарки)

Димензии (ШxВxД): 700x507x220mm (со ногарки)

Напон: 230V~ 50Hz

Моќ: 2500 W

Се препорачува за: 25-50 m2

Регулација: термостат

Заштитен термостат: да

Копче за вклучување/исклучување: да

Нето/бруто тежина (max.): 8,05/9,8 kg

Ѕиден термостат: да

Вклучени додатоци: ѕиден носач, 2 ногарки

Гаранција  12 месеци

Бесплатна достава

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X