KONCAR Електричен шпорет SE 6040 V BR1 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

KONCAR Електричен шпорет SE 6040 V BR1

2 Продажби

Енергетска класа: A
Димензии (ВхШхД): 85/60/60 cm
Број на функции на рерната: 3 (0+3)
Волумен на рерната: 72 l
Гаранција 3 години
Бесплатна Достава

14,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.