Правосмукалка Koncar US 700V1C - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Правосмукалка Koncar US 700V1C

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 700 W

Напон/Фреквенција: 220-240V~ 50 Hz

Тежина бруто/нето: 6/3,6 kg

Вреќа за прашина: 5 L, платнена

Должина на кабел: 7m

Прибор: четка за мазни подови и теписони, тесни додатоци, округли додатоци, додатоци за тапациран мебел

Филтер: HEPA 12

Само за суво усисување

Регулатор на моќ

Индикатор за наполнетост на вреќата

Гаранција 1 година

Бренд

Продавница

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks