Електричен шпорет Koncar ST 6040 KF.BR3 - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Електричен шпорет Koncar ST 6040 KF.BR3

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 21,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: A

Боја: бела

Приклучна сила:8,3 kW

Со вентилатор

3 години гаранција

Бесплатна Достава

Бренд

Продавница