KONCAR Замрзнувач LHV1A 300BMN - КУПИ НА РАТИ
-6%
, , , ,

KONCAR Замрзнувач LHV1A 300BMN

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 21,000ден 22,250ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Боја: Бела
Вкупен корисен волумен: 290 l
Димензии ВхШхД: 85×111,5×67 cm
Рачно одмрзнување
Регулација на температура
Зичани копници во сандакот: 2
Лопатка за мраз
Ногарки за нивелација
Разладно средство: R600a (0,062 kg)
Капацитет на замрзнување: 14 kg/24h

Климатска класа: N-SN-ST-T
Компресор: 1
Напон: 220-240 V~
Енергетска класа: F
Потрошувачка на енергија kWh/god: 286
Број на звездички: 4
Бучност (dB): 41
Тежина neto/bruto: 42/47 kg

Бренд

Продавница