Конвектор Stiebel Eltron CK 20Trend - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Конвектор Stiebel Eltron CK 20Trend

STIEBEL ELTRON

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 7,240ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Јачина 2 kw

Голем избор на саканата температура од 7°C до 35°C

“Splashproof ” заштита од вода IP 24

Осигурувачи 8,7 А

Електричен приклучок 220-240 V

Грее просторија од 20 м/2

Димензии (ВхШхД) : 400 x 275 x 131 (mm)

Тежина 2,5 kg

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X