Кујна блок Пиколо - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Кујна блок Пиколо

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 36,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии: Горен ред: 260 х 32 х 72 cm

Долен ред: 260 х 55 х 85 cm

Дебелина на плотна: 3,8 cm

Изработка: Кујна изработена од готов медијапан во Бјанко Сјај боја (лице) и иверица во Перла боја (корпус). Плотна во Крем Сјај боја со дебелина 3,8 cm.

Black Friday ПОПУСТИ!

X