Кујнски робот Gorenje MMC 1000W - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Кујнски робот Gorenje MMC 1000W

Gorenje
Продажби 2

Моќност на моторот (max): 1.000 W

Број на брзини за лесно ракување: 7

Капацитет на садот за мешање и месење: 5 l

Должина на приклучен кабел: 1,0 m

Димензии (ШxВxД): 36 x37,2×27 cm

Нето тежина на апаратот: 6,7 kg

12,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница