Кујнски робот MMC700W - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Кујнски робот MMC700W

Gorenje
Нема инфо.

Моќност на моторот (max): 700 W

AC мотор за сигурно работење

Мек старт на моторот (SoftStart)

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Лесно чистење

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Број на брзини за лесно ракување: 6

Автоматска регулација на вртежите за целосно прилагодување на смесата

Додатоци за кујнскиот робот: за месење тесто, за мешање, Маталка за шлаг

Капацитет на садот за мешање и месење: 4 l

Отвор за додавање состојки

Вакумски ногарки за совршена стабилност

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Заштита од автоматско вклучување за поголема сигурност во кујната

Заштитен капак

Заштитени погонски делови

Заклучување на моторот за дополнителна сигурност

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 1 m

Димензии (ШxВxД): 34,5 × 30,4 × 21,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 38,8 × 35,5 × 29,6 cm

Нето тежина на апаратот: 4,7 kg

Приклучна моќ: 600 W

Код: 663554

EAN Код: 3838782058882

Доставата е бесплатна

8,100ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница