Лаптоп Acer Aspire 1 A115-22-A8WH - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Лаптоп Acer Aspire 1 A115-22-A8WH

Acer

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 23,700ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Дисплеј: 15.6″ (39.6cm)

Резолуција: (1920 x 1080) FHD

Процесор: AMD 3020E 1.20 GHz DualCore

Графика: AMD Radeon™ Graphics

Внатрешна меморија: 4GB DDR4

Меморија: 128 SSD

Оперативен систем: UEFI Shell

Wireless: IEEE 802.11a/b/g/n/ac

Gigabit Ethernet

Микрофон

HDMI, USB, Network (RJ-45)

Батерија:2 cell Lithium Ion (Li-Ion) –  9h – 45 W

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X