Лаптоп Asus E410MA-BV1182TS - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Лаптоп Asus E410MA-BV1182TS

ASUS

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 23,700ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Дисплеј: 14.0″ (35.5cm)
Резолуција: (1366 x 768) HD  16:9
Процесор: Intel Celeron N4020 Processor 1.1 GHz (4M Cache, up to 2.8 GHz, 2 cores)
Графика: Intel UHD Graphics 600
Внатрешна меморија: 4GB DDR4
Меморија: 128GB SSD
Оперативен систем: WIN10
Камера: VGA camera
Wi-Fi 5 (802.11ac)+Bluetooth 4.1 (Dual band) 1*1
Батерија: 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА  ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница