Лаптоп Asus E410MA-BV1182TS - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Лаптоп Asus E410MA-BV1182TS

ASUS

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 23,700ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Дисплеј: 14.0″ (35.5cm)

Резолуција: (1366 x 768) HD  16:9

Процесор: Intel Celeron N4020 Processor 1.1 GHz (4M Cache, up to 2.8 GHz, 2 cores)

Графика: Intel UHD Graphics 600

Внатрешна меморија: 4GB DDR4

Меморија: 128GB SSD

Оперативен систем: WIN10

Камера: VGA camera

Wi-Fi 5 (802.11ac)+Bluetooth 4.1 (Dual band) 1*1

Батерија: 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница