Лаптоп HP 15-DB1019NIA - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Лаптоп HP 15-DB1019NIA

HP

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 24,649ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Екран: 15.6″ Full HD

Резолуција: 1920×1080

Процесор: Amd Ryzen 3 3200

U2. 6GHz Turbo 3.50 GHz

Графичка картичка: Radeon Vega 3 Graphics

Рам: 4 GB DDR4

Хард диск: 256 GB SSD

Web камера 720р/1xHDMI

Бренд

Продавница