Лаптоп HP 250 G8 2X7T8EA - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Лаптоп HP 250 G8 2X7T8EA

HP

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 24,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Дисплеј: 15.6″ (39.4cm)

Резолуција: (1366 x 768 ) HD

Процесор: Intel Celeron N4020 (2.8GHz, 2 cores, 4MB)

Графика: Intel® UHD Graphics

Внатрешна меморија: 4 GB

Меморија: 256GB SSD

Wifi:802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac)

1 x LAN (RJ-45) portova

1 x HDMI portova

2 x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) tip A

1 x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) tip C

Без оперативен систем

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X