Лаптоп Lenovo IP 3 14IGL05 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Лаптоп Lenovo IP 3 14IGL05

LENOVO

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 23,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Дисплеј: 14.0″ (35.5cm)

Резолуција: (1920 x 1080) FHD

Chipset: Intel SoC Platform

Процесор: Intel Celeron N4020 (2C / 2T, 1.1 / 2.8GHz, 4MB)

Графичка: Integrated Intel UHD Graphics 600

Внатрешна Меморија: 4GB DDR4

Меморија: 256 GB SSD

Без оперативен систем

Аудио: High Definition (HD) Audio

Звучници: Stereo speakers, 1.5W x2, Dolby Audio

Камера: 0.3MP with Privacy Shutter

Микрофон: 2x, Array

WLAN + Bluetooth – 11ac, 2×2 + BT5.0

Батерија: Integrated 35Wh – MobileMark 2014: 14 hr

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница