Лежај Џули - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Лежај Џули

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 14,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии: 147 x 206 x 80 cm

Димензија за душек: 140 x 200 cm

Изработка: Лежај изработен во медијапан сонома боја со бела табла.