Liam – Јорган со пердуви ( димензии 200*200) - КУПИ НА РАТИ
,

Liam – Јорган со пердуви ( димензии 200*200)


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 4,400ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Овој луксузен јорган со 100%та памучна навлака од Брендот Галена е исполнет со врвни и луксузни гускини пердуви. Јорганите што содржат висок процент на пердув се помеки, луксузни и полесни и нудат пренос на топлина без голема тежина. Овој јорган е совршен за ладни зимски ноќи. Јорганот е погоден за сите сезони.

  • Потекло: Еу
  • Производот не е третиран со хемикалии и истиот има OekoTex сертификат.
Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X