Lifan 50-2A Sport - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Lifan 50-2A Sport

Lifan

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 77,797ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Мотор 50 кубика – 4 такт

Моќност 3,2 КС

Воздушно ладење

Стартер Електричен

Димензии 1.930 mm / 715 mm / 1.050 mm

 

Бренд

Продавница