LTHA Замрзнувач ZS 15 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

LTHA Замрзнувач ZS 15

LTHA
Нема инфо.

Брзо замрзнување

1 компресор

Рачно одмрзнување

Механичко управување

Регулација на температурата

Разладувачка течност :R134А

Потрошувачка на енергија кВч: 0.61

Бучавост 41 дб

Капацитет 8 кг за 24 часа

Издржливост при прекин на електрична енергија:35 h

Изолација 6 см

Нето капацитет:150 l

Енергетска класа: A

Димензии (Ш x Д x В): 59,8 × 55 × 85 cm

Бруто тежина 35 кг

Нето тежина 29 кг

16,799ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница