Лулашка за во двор - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Лулашка за во двор

Zizi Teke

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 14,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии на лулашка: 122 cm x 94 cm x 71 cm

Димензии на држач: 206 cm x 113 cm x 105 cm

Достапна во 3 бои: Antracit Grey, Brown Red, Brown Cream, Antracit Blue

Бесплатна достава

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X