Mашина за сушење Тesla WT8C60M - КУПИ НА РАТИ
, ,

Mашина за сушење Тesla WT8C60M

Tesla
Нема инфо.

Капацитет на сушење –  8 kg
Технологија  -Kондензациона
Енергетска класа – B
Димензии Ш x Д x В (mm) -595 x 615 x 845
Дисплеј – Не
Број на програми – 16
Одложено започнување – Да (3/6/9 часа)
Ниво на бучава (сушење) – 69 dB
Боја -Бела
Положба на сад за кондензат – Горе
Бесплатна достава
3 Години гаранција

16,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.