Клуб маса Луна - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Клуб маса Луна

BJB

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Изработена од висококвалитетна иверка со меламинска обвивка.
Достапен во орев-бела боја
Должина: 60 ​​см
Длабочина: 60 ​​см
Висина: 31 см

 

Продавница

Бренд