BOSCH Машина за перење WAJ 20061BY - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

BOSCH Машина за перење WAJ 20061BY

Bosch

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 29,350ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Капацитет: 7 kg
Енергетска класа: D
Број на вртежи: 1000 rpm
Волумен на бубањот: 55 l
30 cm врата
Повеќекратна заштита од вода и протекување
Препознавање на пења
Заштита од деца
Сигнализација за завршен програм
Самочистечки контејнер за детергентот
Димензии (В x Ш): 84.8 cm x 59.8 cm
Длабочина: 54.6 cm

Бренд

Продавница