МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ FAVORIT L7101N - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ FAVORIT L7101N

Favorit

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 14,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Капацитет за: перење 7 kg
Брзина на вртежи: 1.000 rpm
Зафатнина на барабанот: 45 l
Брза програма: 15 min 30° C
LCD дисплеј/Одложен почеток
Заклучување за заштита од деца
Заштита од прелевање и против пена
Сензор за половично перење
Ниво на бучност при перење: 58 dB
Ниво на бучност при центрифугирање 76 dB
Димензии (Ш×В×Д): 597 × 845 × 540 mm
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница