МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ GORENJE WNPI74A - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ GORENJE WNPI74A

Gorenje

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 24,710ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: A+++
Mотор: ИНВЕРТЕР PowerDrive
ЛЕД дисплеј
Звучен сигнал
Број на програми: 16
Волумен на барабанот: 54 l
Капацитет за перење: 7 kg
Број на вртежи: 1400 rpm
Заштита од прелевање
Сензор за ниво на вода
Сензор за температура
Сензор за полнење
Сензор за пена
Заклучување – заштита за деца
Приклучна моќност: 1900 W
Време на програмата на 30°C: 67 min
Зголемено ниво на вода: 50 l
Потрошувачка на електрична енергија по циклус: 0.86 kWh
Проценета годишна потрошувачка на вода за четиричлено домаќинство: 166 kWh
Ниво на бучност при перење: 52 dB
Ниво на бучност при центрифугирање: 73 dB
Димензии (ШхВхД): 600 x 850 x 545 mm
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница