Машина за перење Koncar PR 107.AT2 - КУПИ НА РАТИ
-9%
, , , , ,

Машина за перење Koncar PR 107.AT2

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 18,350ден 20,185ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Капацитет (kg): 7
Димензии ВхШхД (cm): 84,5×59,7×49,7
Број на вртежи (o/min): 1000
Електронско управување
Макс. температура на перење (program): 90°C (памук)
Индикатор за протекување
Заштита од деца
Индикатор за отворена или заклучена врата
Индикатор за запушен филтер
Индикатор за низок притисок на водата
Сензор за надзор на перењето
Број на програми: 15
Start / pauza попче
Предперење
Дополнително плакнење
Одложено перење
Температури °C: 20-30-40-60-90
LCD дисплеј
Inox бубањ
Полипропиленска када
Енергетска класа D
Потрошувачка на струја (kWh/циклус): 0,69
Просечна потпрошувачка на струја (kWh/100 циклуси): 69
Потрошувачка на вода (lt): 45
Напон (V ~): 220-240
Вкупна приклучна моќ (kW): 2
Bruto/Neto тежина (kg): 56,6/55,2
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница