МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ Gorenje DP 7 B - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ Gorenje DP 7 B

Gorenje
Нема инфо.

Енергетска класа: B
Боја: Бела
Капацитет на сушење: 7 кг
Врата: 35 cm
Агол на отвoрање на вратата: 180 °
Реверзибилно движење на барабанот
Можност за директен одвод на кондензатот (AutoDrain)
Персонализирани подесувања на сите програми
Копчиња: Старт/Пауза
Одбирање на временското траење на сушењето (30, 60, 90 min): Во чекори
Поставување на новото на сушење
ниска температура на сушење
Систем против туткање
Одложен старт
Начин на сушење
Звучен сигнал
Едноставна употреба
Едноставно чистење на филтерот
Сигнал за полн сад за кондензатот
Прикажување на преостанато време на сушење
Сензор на влажност
Заклучување – заштита за деца (CDP)
Поцинкуван барабан
Бучност: 65 dB(A)re1pW
Потрошувачка на енергија kWh/год.: 504 kWh
Димензии (ШxВxД): 60 × 85 × 62,5 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 64 × 91 × 69 cm
Нето тежина на апаратот: 40 kg
Бруто тежина на апаратот: 42 kg
Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,36 W
Приклучна моќ: 2.500 W
Осигурувач: 16 A

21,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница