Машки велосипед TRINX K-036 ELITE 18" - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Машки велосипед TRINX K-036 ELITE 18″

TRINX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 16,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Рамка: TRINX 27,5″*16″/18″ Hi-Ten Steel
Вилушка: Патување на суспензијата: 100 mm
Менувач: SHIMANO ST-EF500
Fd: SHIMANO FD-TZ500
Rd: SHIMANO RD-TZ500
Касет: 7S 14-28T
Ланец: KMC 7S
Кочница: Механички диск од легура TRINX
Комплет тркала: Двоен ѕид од легура TRINX
Гума: CST 27,5″*1,95″ 27TPI
Тркало со синџир: 24/34/42T*170L
Центар: Диск центар
Седло: TRINX Sport
Столб за седиште: TRINX Hi-Ten Steel
Стебло: TRINX легура
Рачка: TRINX Стан
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница