МАШИНА ЗА САДОВИ CANDY CDP 1LS39 W - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

МАШИНА ЗА САДОВИ CANDY CDP 1LS39 W

Candy
Нема инфо.

Енергетска ефикасност: A+
Број на комплети: 13
Број на програми: 5
Ниво на бучава: 54 dB
Тајмер за одложен почеток
Програми: Auto Intensive/Quick
Димензии:(Ш/Д/В) 600х600х820mm

18,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница