Машина за перење Gorenje WNPI72B - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Машина за перење Gorenje WNPI72B

Gorenje

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 27,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

ИНВЕРТЕР МОТОР со 10 години гаранција

ЛЦД Дисплеј

Капацитет 7 кг

1200 вртежи

Бучност 52 dB

Годишна потрошувачка на ел. енергија 166 kWh

А+++ енергетска класа

Димензии 60 x 85 x 54.5 cm

Продавница

Бренд