Машина за перење и сушење Samsung WD80T554DBW/S7 - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Машина за перење и сушење Samsung WD80T554DBW/S7

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 46,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

8kg пере и 5kg суши

1400 вртежи/мин

DIGITAL INVERTER мотор со 10 години гаранција

Б енергетска класа

Бучност 54dB

 Димензии 600 x 650 x 850 мм

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X