Машина за перење TESLA 7kg. WF71231M - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машина за перење TESLA 7kg. WF71231M

Нема инфо.

Енергетска класа: A++
Капацитет на перење: 7 kg
Број на вртежи на центрифуга: 1200 obr/min
Димензии (В/Ш): 85 cm х 59.5 cm
Програми: 23
Гаранција 5 години
Бесплатна Достава

13,115ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.