Машина за перење VOX WM 1060 YTD - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Машина за перење VOX WM 1060 YTD

Vox

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 15,890ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: A+++

Капацитет: 6 kg

Брзина на вртежи: 1.000 rpm

Број на програми: 15

Технологија: Aqua-logic system

Индикатор за циклус на перење

Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 497 mm

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X