Машина за садови Gorenje GS62040W - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машина за садови Gorenje GS62040W

Gorenje

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 27,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: A++

Бучавост dB(A): 49

12 сетови

2 корпи

Димензии (ВxШxД): 85 x 60 x 60 cm

Бренд

Продавница