Детски велосипед Max land 7.0 20" - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Детски велосипед Max land 7.0 20″

MAX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 7,390ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Метален рам 12.5″

Висококвалитетни гуми Wanda 20″× 2.35

Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач

Vader Sport седиште со М6 Quick Release

Дупли алуминиумски бандажи 20’’

Предна вилушка со амортизер

Заден Амортизер

Предна и задна Disk кочница

Средна осовина syst.m

Шифтери на преден менувач-Брзо менување (Rapid Fire)

Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 21 speed)

Полу метални педали со лагери Заден Потпирач

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X