Mi Електричен Скутер Про 2 Mercedes-AMG - КУПИ НА РАТИ
, ,

Mi Електричен Скутер Про 2 Mercedes-AMG

Mercedes - Amg
2 Продажби

Продукт модел број – DDHBC11NEB
Максимална брзина – 25km/h 
Маскимална далечина Тежина – 14.2kg
Оценливост – 20%
Кочење – ABS и дискови
Оценета моќност – 300W
Максимална моќност – 600W
Гуми – 8.5″ 
Заштита од висок напон – 29V±0.5V
Лимит контролер – 17A±0.5A
Тип на мотор – Brushless DC motor
Максимална носивост – 100kg

49,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.