Mi Прочистувач за воздух ПРО Х - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Mi Прочистувач за воздух ПРО Х

Xiaomi
2 Продажби

Пакување:

1x прочистувач

1x филтер

1x кабел за напојување

1x прирачник

Перформанси за чистење на CADR:

PCADR 600м3 / ч во просторија од 72м2

FCADR на ниво од 250 m3 / h

Потрошувачка на енергија:

70W (максимум)

Препорачана површина:

42-72м2

Тежина:

9,6 кг

Димензии:

310х310х738 мм

Поддршка за гласовни асистенти:

Google Assistant

Амазон Алекса

Карактеристики:

На допир OLED дисплеј

Автоматски режим со ласерски детектор за квалитет на воздух

До 14 месеци живот на филтерот ХЕПА

Далечински управувач и автоматизација на Xiaomi Home

Зафаќа 99,97% од честичките од чад, прашина, бактерии, вируси итн.

Бесплатна достава

19,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.