Mi Часовник - КУПИ НА РАТИ
, ,

Mi Часовник

Xiaomi
8 Продажби

Модел: XMWTCL02
Поврзување: Bluetooth 5.0
Боја: Black/Navy Blue/Beige
Сензори: Heart rate sensor, acceleration sensor, gyroscope, geomagnetic sensor, air pressure sensor, ambient light sensor
Димензии: 45.9×53.35×11.8mm
Сателитски систем за позиционирање: GPS, GLONASS, Galileo, BDS
Рамка: Glass fiber-reinforced polyamideBattery capacity: 420mAh
Екран: 1.39-inch AMOLED screen
Отпор на вода: 5ATM
Pезолуција: 454×454
Работна темпреатура: -10°C to 45°C

6,291ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница