Часовник Mi - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Часовник Mi

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,291ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Поврзување: Bluetooth 5.0

Боја: Black/Navy Blue/Beige

Сензори: Heart rate sensor, acceleration sensor, gyroscope, geomagnetic sensor, air pressure sensor, ambient light sensor

Димензии: 45.9 × 53.35 × 11.8mm

Сателитски систем за позиционирање: GPS, GLONASS, Galileo, BDS

Рамка: Glass fiber-reinforced polyamideBattery capacity: 420 mAh

Екран: 1.39-inch AMOLED screen

Отпор на вода: 5 ATM

Pезолуција: 454×454

Работна темпреатура: -10°C to 45°C

Бренд

Продавница