MI NOTE 10 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

MI NOTE 10

Xiaomi
42 Продажби

Капацитет и РАМ 6GB+128GB
Задна камера 108 MP+ 12MP + 8MP + 20MP +2MP
Предна камера 32 MP селфи камера
Екран 6.47″ 3D закривен AMOLED екран
Полнење и батерија 5260 mAh (typ)*/ 5170mAh (min)
Бесолатна достава

30,890ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница