Паметен електричен велосипед на склопување Mi - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Паметен електричен велосипед на склопување Mi

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 69,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензија (отворен): 1247mm * 556mm * 928mm

Димензија (затворен): 1000mm * 450mm * 650mm

Рам: Алуминиумски рам на собирање.

Тежина:  14.5 kg

Големина на тркала:  16″

Moќност на мотор:  250 W

Максимална брзина на мотор:  20 km / h

Тип на батерија: 18650 battery pack

Издржливост: околу 45 km

Капацитет:  5800 mAh / 208.8 Wh

Полнење:  3 саати

Дистанца потреба за целосно застанување:  на суво не повеќе од 4m, на влажно не мовеќе од 15m (при брзина од 20km/h)

Дисплеј:  1.8″ 160 x 128 TFT screen

Безжична конекција:  Bluetooth 4.0 BLE

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница