Mi Robot Правосмукалка-Моп 2 Ултра - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Mi Robot Правосмукалка-Моп 2 Ултра

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 29,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Снага на вшмукување: 4000Pa / 46W
3D технологија за избегнување на препреки
Нова LDS ласерска навигација
голем капацитет на батерија од 5.200mAh
чисти до 240m2 на едно полнење
можност за автоматско празнење на садот за прашина
4 режими на вшмукување
три нивоа на проток на вода кај влажното чистење
премин преку препреки до 2 цм.
поддржува планирано чистење – преку апликација
WiFi: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz
капацитет на садот за прашина: 550ml
напон: 14.4V
димензии: 353 x 350 x 98.8mm
тежина: 4.15кг
работи преку МI HOME апликација, поддржува OTA ажурирања
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА