Mi robot vacuum pro - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Mi robot vacuum pro

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 19,940ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Тип на продукт: Правосмукалка

Функции: Електричен компас, Жироскоп, Детекција на движење

Функција за правосмукалката: Сензор за ќош, Сензор за судирање, Сензор за LDS – Ласерско скенирање на собата, Сензор за забрзување, Радар, Сензор за ѕид, Сензор за паѓање, Сензор за резервоарот ,Само вчитување

Моќ на шмукување: 2100 Pa

Капацитет на резервоарот: 550 ml

Површина на чистење: 180 m²

Волтажа: 14,4 V

Бесплатна Достава

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X