Електричен скутер Mi 3 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Електричен скутер Mi 3

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 30,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Макс. Брзина 25 km / h

Опсег 30 km

Тежина 13.2 kg

Номинална моќност 300 W

Макс. Моќност 600 W

Гуми 8.5 “ Предни и задни пневматски гуми

Тип на мотор BROSTLES DC мотор

Макс. тежина 100 kg

Време на полнење 5,5 часа

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница