Безжични слушалки Mi 2S - КУПИ НА РАТИ
, ,

Безжични слушалки Mi 2S

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 4,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Тип на слушалки Интратекална

Компатибилност Андроид iOS

Bluetooth 5.0

Опсег до 10 м

Траење на батеријата до 5 ч, до 24 часа (со футрола за полнење)

Време на полнење до 1 час

Тежина 4,5 g (слушалка) 52 g (комплет)

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница