Безжични слушалки Mi True 2 Pro - КУПИ НА РАТИ
, ,

Безжични слушалки Mi True 2 Pro

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 5,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Нето маса – 62 g
Приклучок за полнење – Тип-C
Импеданса на звучник – 32Ω
Влезни параметри за слушалки – 5V 0,11 А
Влезни параметри на кутијата за полнење – 5V 1А
Излезни параметри на кутијата за полнење – 5V 0,25 А
Безжична врска – Bluetooth 5.0
Bluetooth профили – BLE/HFP/A2DP/AVRCP
Работно растојание – 10m (отворен простор без пречки)
Време на полнење – 1 час (жично полнење)
Траење на батеријата на слушалките за еднократна употреба – Приближно 6 часа (со исклучено активно поништување на шумот)
Целокупно траење на батеријата – Приближно 30ч
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница