Телевизор Mi P1 43″ - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Телевизор Mi P1 43″

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 28,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Тип на екранот: 4K UHD

Резолуција: 3.840 x 2,160

Bluetooth 5.0.

Wi-Fi 2.4GHz / 5GHz

HDMI X 3 (1 порта со EARC)

USB 2.0 x 2

Процесор: MEDITAITK MT9611

CPU: Quad A55, до 1.5GHz

GPU: MALI G52 MP2

RAM: 2 GB

Складирање: 16 GB

Големина: 43 “

Монтажа на зид

Моќ: 105 W

Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz

Опреативен систем Android TV™ 10

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X