Телевизор Mi P1 55″ - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Телевизор Mi P1 55″

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 38,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Тип на екранот: 4K UHD

Поддржани формати на слики: PNG, GIF, JPG, BMP

Режим на слика: Стандард, живописен, спорт, филм, монитор, HDR режим, итн.

ПоврзувањеBluetooth 5.0.

Wi-Fi 2.4GHz / 5GHz

HDMI X 3 (1 порта со EARC)

USB 2.0 x 2

Процесор: MediaTek 9611

Складирање: 16GB

Големина: 55 “

Монтирање на зид

Моќ: 150 W

Напон: 100-240V ~ 50 / 60 Hz

Опреативен систем Android TV™ 10

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница