Mi Вакум Правосмукалка 1C - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Mi Вакум Правосмукалка 1C

Xiaomi
Нема инфо.

Модел: SCWXCQ02ZHM
Мотор: 9-циклонска технологија
Моќ на вшмукување: Вшмукување 120 AW
Функции на правосмукалка: Конструкција без прстен,5 нивоа на филтрација,Собира до 99,97% од нечистотиите
Траење на батеријата: до 1 час
Дополнителни информации:Преносен и безжичен дизајн,Опција за монтирање на ид

Бесплатна Достава

15,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница